youtube facebook gazele biznesu rzetelna firma

POWITANIE LATA W ŁOMIANKACH 2018!

1 czerwca 2018 roku w Łomiankach odbyło się uroczyste powitanie lata. Impreza odbyła się na terenie nowego pełnowymiarowego boiska sportowego. Obiektem, podobnie jak Orlikami, będzie zarządzać Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe. Pod względem jakościowym będzie to jedno z najlepszych boisk na Mazowszu, które będzie spełniać restrykcyjne wymogi PZPN i UEFA. 1 czerwca na ul. Wiślanej w Łomiankach wystąpiła Kasia Kowalska i Lady Pank!
Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo mieszkańców!

Housepital Festival 2018!

6 maja 2018 roku w Piasecznie na dwóch scenach: na skwerze Kisiela oraz na miejskim rynku odbyło się święto muzyki klubowej. Na festiwalu Housepital wystąpili: Marc van Linden - zaprezentował znane utwory muzyki klubowej; Melo.Kids charakteryzujący się oryginalnym performansem scenicznym. Kolejnym artystą występującym na festiwalu był sam organizator, czyli Martin Rosa, który zapewnił świeżą dawkę emocji oraz muzyki dla każdego. Wstęp na wydarzenie był bezpłatny.Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo uczestników imprezy!

GRATULACJE DLA ŁUKASZA!

Gratulacje dla Łukasza!!
W sobotę (26.05.2018) odbyły się Mistrzostwa U18 Województwa Łódzkiego w rzucie oszczepem. Zwycięzca mógł być tylko jeden

PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI 50 - LECIA OSIEDLA NIEDŹWIADEK

12 maja w Parku Czechowickim w Ursusie odbył się jubileuszowy piknik rodzinny z okazji 50 - lecia Osiedla Niedźwiadek. Organizatorzy zadbali o niesamowite atrakcje dla uczestników imprezy. Programie imprezy: Młodzieżowa Grupa Musicalowa, Wesołe Nutki, Wiolinki, Kameleon, Tęczowe Nutki z SP 11, Koncert zespołu Akcent oraz Boys, a na zakończenie wieczoru odbyła się potańcówka z zespołem muzyczny FORTE !! Na terenie parku rozstawione zostały: zamki dmuchane, wioska indiańska, obóz harcerski, bungee, ścianka wspinaczkowa, LEGO i wiele innych atrakcji. Wstęp na teren imprezy był bezpłatny!
Firma D.S. Fokus zadbała o bezpieczeństwo uczestników imprezy!

JUWENALIA ARTYSTYCZNE 2018

W dniach 11 i 12 maja na terenie Skweru Bohdana Wodiczko odbyła się druga edycja Juwenaliów Artystycznych, czyli najbardziej nietypowe juwenalia w Polsce! W magiczny świat braku problemów zaprosili studenci warszawskich uczelni: muzycznej, plastycznej i teatralnej. W tym roku motywem przewodnim Juwenaliów Artystycznych była BAJKA, czyli poszukiwanie wspomnień i emocji z czasów dzieciństwa. W Sali koncertowej odbył się z tej okazji koncert Symfoniczny. Gwiazdą pierwszego dnia festiwalu był zespół Mikromusic, a na zakończenie dnia na scenie pojawiła się Monika Brodka! Drugiego dnia zaśpiewała BOVSKA oraz Natalia Przybysz!

 

Firma D.S. Fokus zadbała o bezpieczeństwo uczestników imprezy.

VI KONGRES PIU 2018 HOTEL SHERATON SOPOT

8 i 9 maja w Sopocie odbył się szósty Kongres Polskiej Izby Ubezpieczeń. Tematem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia były nowe ryzyka oraz zjawisko niedoubezpieczenia. Odbywający się od 2013 roku Kongres PIU to forum dyskusji, a także wymiany doświadczeń. To miejsce merytorycznej debaty oraz integracja środowiska ubezpieczeniowego. Motyw przewodni tegorocznej edycji wydarzenia były nowe ryzyka i zjawisko niedoubezpieczenia.

 Firma D.S. Fokus zadbała o bezpieczeństwo uczestników kongresu!

28. BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA - 03.05.2018

Jak co roku organizatorem 28. Biegu Konstytucji 3 Maja jest Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA. Trasa przebiegała wokół Łazienek Królewskich. W tegorocznych zmaganiach do mety dotarło aż 6212 biegaczy! To rekord frekwencji tego biegu. Uczestnicy mieli do pokonania 5 km. 28. Bieg Konstytucji 3 Maja jest pierwszym z cyklu Warszawska Triada Biegowa, należą do niej trzy biegi o charakterze patriotycznym organizowanych pod hasłem „Zabiegaj o pamięć”.

 


Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo zawodników imprezy. 

POMAGAMY!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus została sponsorem młodego sportowca. Łukasz Golis trenuje rzut oszczepem. Cechuje go konsekwencja w działaniu i wytrwałość w dążeniu do celu jaki sobie postawił.
Traktujemy sport jako istotną dziedzinę życia społecznego, a młodzi ludzie stanowią największą wartość dla przyszłości. W tym celu mocno wspieramy ambitnego, zdolnego i świetnie zapowiadającego się sportowca jakim jest Łukasz.


Łukasz, serdeczne gratulacje za osiągnięte wyniki sportowe i życzymy Ci kolejnych sukcesów!

GAZELE BIZNESU 2017

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. FOKUS Sp. z o.o. została wyróżniona nagrodą Gazele Biznesu 2017, przyznawaną przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”. Znaleźliśmy się w gronie przedsiębiorstw, które charakteryzują się wyjątkowo dynamicznym rozwojem.Bardzo dziękujemy za przyznaną nagrodę i gratulujemy wszystkim Laureatom!

OBIEKTY HANDLOWE

Miło nam poinformować, iż od dnia 1.01.2018 r. mamy przyjemność zapewniać ochronę fizyczną na terenie nowych obiektów handlowych sieci Stokrotka, supermarket Auchan oraz Simply market. Nieustanie współpracujemy z  siecią sklepów Kaufland, Max&Xavier, Topaz, sklep sportowy Puma oraz Louis Vuitton.


Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę !

WSPÓŁPRACA

XII MEMORIAŁ ZDZISŁAWA AMBROZIAKA – 15-17 WRZEŚNIA 2017

W dniach 15-17 września w warszawskiej hali Arena Ursynów przy ul. Pileckiego 122, odbyła się XII edycja Memoriału Zdzisława Ambroziaka. Memoriał Zdzisława Ambroziaka, to impreza siatkarska, która powstała na potrzeby uczczenia imienia sportowca oraz dziennikarza. Celem tej imprezy sportowej jest także promowanie sportu wolnego od dopingu oraz zgodnego z zasadami fair play. W tegorocznych rozgrywkach wzięły udział następujące drużyny: Indykpol AZS Olsztyn, GKS Katowice, ONICO Warszawa, Łuczniczka Bydgoszcz, Lotos Trefl Gdańsk oraz ZAKSA Kędzierzyn– Koźle.

 
Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo zawodników oraz uczestników imprezy!

IX TRIATHLON WARSZAWSKI – 16 WRZEŚNIA 2017

Już po raz dziewiąty triathloniści opanowali dzielnice Ursynów. Organizator jak co roku zaprosił na kolejną odsłonę zawodów w trakcie, których uczestnicy mogli się zmierzyć z takimi konkurencjami jak: pływanie, jazda na rowerze, bieganie. Zawodnicy mieli możliwość rywalizowania indywidualnie albo w kategorii rodzinnej. Wyznaczono limit uczestników na 220 osób. Tradycyjne zawody triathlonowe składały się z trzech etapów. Rywalizacja rozpoczęła się od zmagań na pływalni, następnie przeniosła się do Parku Kultury w Powsinie, gdzie uczestnicy przesiedli się na rowery, aby zakończyć całe zawody biegiem na dystansie 1-3 kilometrów.

 
Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczny przebieg imprezy!

NOC PRAGI I ŚWIĘTO ULICY ZĄBKOWSKIEJ 2017 – 9 WRZEŚNIA 2017

W tym roku również została zamknięta dla ruchu kołowego ul. Ząbkowska i zamieniła się w promenadę pełną atrakcji dla mieszkańców i gości. Na ustawionej centralnie scenie (skrzyżowanie Ząbkowskiej i Brzeskiej) wystąpili m.in.: Margaret, Monika Lewczuk, Kapela Praska, Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej i Zespół Muzyczny DEFIS. Impreza kulturalno- gastronomiczna wystartowała już o godzinie 15.00. Organizatorzy zadbali o mnóstwo atrakcji: Literacka kuchnia polowa, koncert silent disco, otwarty antykwariat, slamy poetyckie, spacery literackie, koncerty duetów muzycznych, spotkania z praskimi artystami. Wstęp jak zawsze był bezpłatny.

 

Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo uczestników imprezy!

POŻEGNANIE LATA W URSUSIE – 9 WRZEŚNIA 2017

Mieszkańcy Ursusa jak co roku pożegnali lato w Parku Czechowickim przy ul. Spisaka. Impreza odbyła się 9 września, o godz. 15.00 i potrwała do późnych godzin wieczornych. O godz. 15.00 rozpoczęło się organizowane wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci w Ursusie Święto Latawca. Dla najmłodszych przewidziano atrakcje sportowo-rekreacyjne. Uczestnicy imprezy mogli skorzystać z licznej oferty stoisk gastronomicznych z różnymi przysmakami. Gwoździem programu tegorocznej imprezy były występy muzyczne. Jako pierwsi scenę opanowali przedstawiciele disco polo. O godz. 16.00 wystąpił zespół Akcent z Zenkiem Martyniukiem, a zaraz po nim na scenie pojawiła się grupa Top One. Na godz. 19.00 przewidziano koncert jednego z najpopularniejszych zespołów bluesowych, czyli Nocna Zmiana Bluesa. Gwiazdą wieczoru był zespół Bracia!

 
Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo uczestników imprezy!

 

CHRIS BOTTI – 5 – 7 WRZEŚNIA 2017

W dniach 5- 7 września 2017 r. czarodziej trąbki zagrał w Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie.  Chris Botti, jeden z najbardziej znanych na świecie trębaczy jazzowych i kompozytorów, po raz kolejny przyjechał do Polski. Chris Botti zagrał hejnał na wieży Kościoła Mariackiego, występował ze Stingiem, współpracował z Arethą Franklin, Bobem Dylanem, czy Paulem Simonem. Jest zdobywcą prestiżowej nagrody Grammy sprzed czterech lat. Na swoim koncie ma złote, platynowe i diamentowe płyty. Trasa koncertowa muzyka w Polsce przewidywała występy w trzech miastach: 5 września – Hala Torwar w Warszawie; 6 września – Hala Stulecia we Wrocławiu; 7 września – Hala Arena Azoty w Szczecinie. Popularność sprawiła, że jego albumy sprzedają się w milionach egzemplarzy. Jego nazwisko można także zobaczyć na wielu albumach i zbiorach wraz z innymi artystami, czy także na ścieżkach do muzyki filmowej. Podczas wszystkich występów towarzyszył mu kilkunastoosobowy zespół.

 

 

Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo artysty oraz publiczności!

MIXER REGIONALNY ŁÓDZKIE 2017 – 2 WRZEŚNIA 2017

Po raz czternasty, w tym roku w dniu 2 września na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi odbył się „Mixer Regionalny Łódzkie 2017”. Jest to największa impreza promująca województwo łódzkie. Na wszystkich mieszkańców regionu, a także gości czekało mnóstwo atrakcji, wydarzeń towarzyszących oraz koncertów. Impreza odbyła się na odcinku Piotrkowskiej od ul. Struga do al. Piłsudskiego. Organizator zapewnił wiele atrakcji na stoiskach wystawienniczych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Na najbardziej znanej ulicy w Łodzi zagościli przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego z całego województwa. Każdy miał możliwość zapoznać się z działalnością gmin oraz innych podmiotów działających w regionie.

 
Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo uczestników imprezy!

POŻEGNANIE LATA – OTWARCIE BOISKA W ŁOMIANKACH – 1 WRZEŚNIA 2017

1 września 2017 roku w Łomiankach odbyło się uroczyste pożegnanie lata. Wydarzenie zostało połączone z otwarciem nowego, pełnowymiarowego boiska sportowego. Obiektem, podobnie jak Orlikami, będzie zarządzać Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe. Pod względem jakościowym będzie to jedno z najlepszych boisk na Mazowszu, które będzie spełniać restrykcyjne wymogi PZPN i UEFA. 1 września na ul. Wiślanej w Łomiankach wystąpiły trzy zespoły disco polo i dance: 2Magic, Mejk i Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Tego dnia nie zabrakło również wyjątkowych pokazów sportowych.

 


Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo mieszkańców!

DNI LUBAWY 2017 – 25- 27 SIERPNIA 2017

25 sierpnia 2017 roku odbyło się święto miasta Lubawa. Organizatorzy jak co roku zadbali o mnóstwo atrakcji dla publiczności! Pierwszego dnia na scenie zagrał zespół Bayer Full, Remedium, a gwiazdą wieczoru była Margaret. Następnie odbyło się specjalne disco party. Drugiego dnia przygotowano program dla dzieci pt. „Opowieści Morskiej Syreny”. Tego dnia odbyło się wypasione fetowanie z Mlekovitą, zorganizowano zawody w piciu mleka. Na zakończenie dnia odbyły się koncerty Haliny Frąckowiak i zespołu Bracia! Trzydniowe lubawskie święto zakończył koncert zespołu z Red Lips. Niedzielne popołudnie na Stadionie Łazienkowskim upłynęło pod znakiem występów grupy Sztywny Rumpel i Miejskiej Orkiestry Dętej z Lubawy. Niestety imprezowy klimat popsuła ulewa, która ok. godz. 18.00 przeszła nad Lubawą, dlatego orkiestra szybciej zakończyła swój występ. Na szczęście potem się wypogodziło i na niebie pojawiła się tęcza. Przed gwiazdą wieczoru przez można było posłuchać utworów Niemena, w wytwornym wykonaniu Cover Group Czesława Niemena.

Tradycyjnie Dni Lubawy zakończył piękny pokaz fajerwerków.

 

Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo artystów i mieszkańców!