youtube facebook gazele biznesu rzetelna firma

POMAGAMY!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus została sponsorem młodego sportowca. Łukasz Golis trenuje rzut oszczepem. Cechuje go konsekwencja w działaniu i wytrwałość w dążeniu do celu jaki sobie postawił.
Traktujemy sport jako istotną dziedzinę życia społecznego, a młodzi ludzie stanowią największą wartość dla przyszłości. W tym celu mocno wspieramy ambitnego, zdolnego i świetnie zapowiadającego się sportowca jakim jest Łukasz.


Łukasz, serdeczne gratulacje za osiągnięte wyniki sportowe i życzymy Ci kolejnych sukcesów!

GAZELE BIZNESU 2017

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. FOKUS Sp. z o.o. została wyróżniona nagrodą Gazele Biznesu 2017, przyznawaną przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”. Znaleźliśmy się w gronie przedsiębiorstw, które charakteryzują się wyjątkowo dynamicznym rozwojem.Bardzo dziękujemy za przyznaną nagrodę i gratulujemy wszystkim Laureatom!

KONCERT IL VOLO – 26 CZERWCA 2017

26 czerwca (poniedziałek) w hali Torwar w Warszawie odbył się koncert zespołu IL VOLO. Na początku koncertu, przepięknie zabrzmiało „Ave Maria Mater Misericordiae”. W czasie refrenu publiczność, która siedziała na płycie hali podniosła w górę kartki w kolorach narodowych Włoch. Muzycy nie kryli wzruszenia tym gestem. Uczestnicy żywo reagowali, śmiali się i klaskali także w drugiej części występu. Sami śpiewacy dobrze się bawili, często zwracali się do osób siedzących w pierwszych rzędach, aby podpowiedziały im niektóre słowa po polsku. Na zakończenie koncertu publiczność doceniła kunszt instrumentalistów, nagradzając ich brawami.

 
Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo muzyków oraz uczestników imprezy!!

XV BIEG JAKUBOWY – 25 CZERWCA 2017

W dniu 25 czerwca na terenie miasta Olsztyna odbył się XV Bieg Jakubowy, którego organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie oraz Urząd Miasta Olsztyna. Do biegu głównego na dystansie 10 km zgłosiło się blisko 400 zawodników. Start i metę biegu zlokalizowano na olsztyńskiej Starówce. Trasa wiodła ulicami Olsztyna, parkiem przy zamku oraz dookoła jeziora Długiego. Przed startem biegu głównego odbyły się biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży na dystansach: 200 m, 300m, 400m, 1300m i 600m. Po zakończeniu biegu odbyło się uroczyste zakończenie XV BIEGU JAKUBOWEGO. Najlepsi zawodnicy i najlepsze zawodniczki zajmujący miejsca na podium, we wszystkich kategoriach otrzymali pamiątkowe puchary z rąk Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

 


Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo uczestników biegu. 

SUSZ TRIATHLON 2017 – 23 – 25 CZERWCA 2017

W dniach 23- 25 czerwca nieformalna stolica polskiego triathlonu znów gościła u siebie jedne z największych w kraju, a na pewno najstarszych zawodów tej niezwykle wymagającej dyscypliny sportu. Nawet samych startujących zaskakuje informacja, że pierwsze zawody triathlonowe w Suszu odbyły się już w 1991 roku. Minęło zatem 26 lat od inauguracyjnej imprezy, dzięki której miasto położone w powiecie iławskim stało się stolicą polskiego triathlonu. Spokojny Susz raz na rok mocno ożywa, a w gronie startujących mnóstwo jest m.in. mieszkańców miasta i gminy Susz, ale także iławian. Na listach startowych nie brakuje oczywiście reprezentantów klubów z całego kraju, a także z zagranicy.

 Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo uczestników sportowej imprezy!!

KABARETOWA DOLINA HUMORU – 24 CZERWCA 2017

24 czerwca (sobota) w Dolinie Charlotty po raz kolejny odbyła się Kabaretowa Dolina Humoru. Jest to jedno z głównych wydarzeń, które wpisało się w kalendarium eventów Doliny Charlotty. Co roku widowisko gromadzi się kilka tysięcy osób, nie tylko z regionu Pomorza, ale z całej Polski. Impreza odbywa się w leśnym amfiteatrze w Dolinie Charlotty, który jest w stanie pomieścić 10-tysięczną widownię. Podczas imprez, przy amfiteatrze funkcjonuje letni bar grillowy. W tym roku na scenie wystąpiły m.in. Kabaret Neonówka, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, zwycięzca konkursu RYJEK – Kabaret Zachodni oraz Łowcy.B.

 

Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo uczestników imprezy. 

DNI ORNETY 2017 – 9-10 CZERWCA 2017

W sobotnie (9 czerwca) pogodne popołudnie na scenie przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ornecie, władze miasta dokonały uroczystego otwarcia Dni Ornety 2017. Organizatorzy przygotowali dla dzieci szereg animacji: malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych, zjeżdżalnie, konkursy plastyczne i wiedzy o Ornecie. Młodzież i dorośli mogli posłuchać zespołów rockowych. Gwiazdą sobotniego wieczoru był zespół CHEMIA z Mariuszem Dybą oraz legenda disco-polo zespół CLASSIC.

 

Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo mieszkańców.

DNI SUSZA 2017 – 10 – 11 CZERWCA 2017

Tegoroczne Dni Susza odbyły się w dniach 10-11 czerwca. Do głównych atrakcji dwudniowego święta miasta zaliczyć można sobotnią galę disco polo. Na scenie zagrali Soleo i Gesek. Ponadto publiczność mogła usłyszeć największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Zagrał zespół GANG BANG z Warszawy, a skoczne brzmienie reggae zaprezentował zespół REGGAESIDE. Nie zabrakło także tradycyjnych występów dzieci z gminnych szkół i przedszkoli. Imprezami towarzyszącymi będą: Zunifikowane Mistrzostwa Polski Polskiej Federacji Kickboxingu oraz Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Susza. Gwiazdą drugiego dnia święta miasta był Antek Smykiewicz.

 

Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo muzyków oraz mieszkańców miasta.

DNI BIAŁEGOSTOKU 2017 – 23 - 25 CZERWCA 2017

W programie tegorocznych Dni Białegostoku (23- 25 czerwca) znalazło się dużo różnorodnych wydarzeń: plenerowe koncerty, potańcówki, wystawy, spektakle. Dni Białegostoku rozpoczęły się od spaceru "Kwiatki z historią" po Parku Starym im. księcia Józefa Poniatowskiego. Dodatkowo odbyły się dwa koncerty: "C'est La vie" oraz raper Michał "Cira" Ciruk. Drugiego dnia były wypełnione kolejnymi wydarzeniami kulturalnymi. Wieczorem na Rynku Kościuszki, wystąpiły dwa zespoły: BeMy oraz Alphaville. Na zakończenie Dni Białegostoku odwiedzający miasto mogli wybrać się na Białostocki Jarmark Świętojański na Rynku Kościuszki. Okazją do tańców i wspólnej zabawy była potańcówka w suchym stawie w Ogrodzie Branickich. Wieczorem w kinie Forum zagrała Ewa Bem z zespołem.

 

Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczny przebieg imprezy!

FESTIWAL KOLORÓW W BIAŁYMSTOKU – 22 CZERWCA 2017

22 czerwca (czwartek) w Białymstoku odbył się najbardziej kolorowy, najradośniejszy Festiwal na świecie! Oczywiście wstęp na teren imprezy był bezpłatny. Na terenie Kampusu  Uniwersytetu w Białymstoku o godzinie 16:00 wystartował Festiwal Kolorów! Organizatorzy zachęcali uczestników do przyjścia i pokolorowania siebie oraz swoich najbliższych! Na Festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką, przygotowano także wiele innych ciekawych atrakcji!

 Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo uczestników kolorowej imprezy!

RED BULL TOUR BUS 2017 NATALIA NYKIEL – 21 CZERWCA 2017

Red Bull Tour Bus 6 czerwca w Gliwicach rozpoczął trasę koncertową po Polsce. Gwiazdą tegorocznej imprezy jest Natalia Nykiel. Piosenkarka wraz z zespołem specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus przygotowała nowe aranże swoich utworów. Olsztyńska publika gorąco przywitała zmieniony repertuar oraz wyśpiewywała wersy piosenek wspólnie z Natalią. Koncertowa wersja utworów "Bądź duży", "Wilk" czy największego hitu Natalii "Error" porwała tłum do tańca, który skończył się wraz z wybrzmieniem ostatniego taktu zagranego przez zespół. Mieszkańcy Olsztyna, dzięki swojemu entuzjazmowi i zaangażowaniu, stworzyli wyjątkową atmosferę, w sam raz na zakończenie trasy.

 

Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo uczestników imprezy.

KONCERT ZESPOŁU EVANESCENCE – 20 CZERWCA 2017

20 czerwca (wtorek) w hali Torwar w Warszawie odbył się pierwszy w Polsce koncert Zespołu Evanescence. Amerykańska formacja przyleciała na jedyny koncert w Polsce prosto z festiwalu muzycznego „Graspop Metal Meeting” w belgijskim Dessel. Warszawski występ był częścią trasy promującej ostatni album Evanescence. Warszawski koncert długo pozostanie w pamięci wokalistki- Amy Lee, która utonęła w kwiatach! Frontmanka zespołu przyznała także, że za sprawą akcji różanej, występu w Polsce nigdy nie zapomni! Największą reakcję publiczności wzbudził przebój zespołu, czyli utwór „Bring Me To Life”, wniebowzięci fani klaskali i śpiewali z wokalistką całe frazy.

 

Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo zespołu oraz uczestników imprezy. 

DNI URSUSA 2017 – 17 CZERWCA 2017

17 czerwca po raz kolejny odbyły się Dni Ursusa. Gwoździem programu były występy gwiazd. Na scenie pojawiła się legenda polskiego rocka, czyli grupa Skaldowie. Muzycy występują już od ponad 50 lat, na polskiej scenie muzycznej nadal świetnie sobie radzą. Dla młodszych uczestników imprezy w trakcie Dni Ursusa 2017 zagrał wykonawca muzyki reggae Kamil Bednarek. Z kolei dla miłośników muzyki disco przewidziano koncert zespołu Fun Factory. Organizatorzy jak zwykle zapewnili na terenie całego parku wiele atrakcji i zabaw dla dzieci, konkurencji sportowych oraz występów artystycznych.

 

Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczny przebieg imprezy.

VI WOLPREZA 2017 – 17 CZERWCA 2017

17 czerwca (sobota) na parkingu przy ul. Sierakowskiego w Piasecznie odbyła się szósta edycja Wolprezy. Impreza, na którą organizator szczególnie zaprosił wszystkich mieszkańców,  a także przyjaciół Fundacji Dobra Wola, która po raz kolejny w podziękowaniu dla wolontariuszy i ludzi dobrych serc organizuje koncert z udziałem zespołu T.Love. Wcześniej na scenie zagrali w ramach suportu: Ad Astra, Black Dog, Immortal Dreams Vermis, Kolorofonia, Ania Kandyba oraz Specjaliści – zdobywcy Uśmiechu Anioła 2016. Od godz. 14.00 została otwarta strefa zabaw dla dzieci.

 

Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo uczestników imprezy.

DNI URSYNOWA 2017 – 9 – 11 CZERWCA 2017

Święto Dzielnicy Ursynów (40 – lecie Ursynowa) w tym roku trwało aż trzy dni  od 9 -11 czerwca. Organizatorzy w tym roku zadbali, aby każdy mieszkaniec mógł skorzystać ze szczególnie bogatego programu artystycznego i spędzić mile czas podczas pikniku. Tradycyjnie impreza odbyła się w Parku im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cwila/Metro Ursynów, a także na terenie „Olkówka” przy placu zabaw „Park Jurajski”. Na dużej scenie pojawili się laureaci Ursynów Music Fest 2017 – Rebound i Riptide, The Kroach, Kortez, Bednarek, T. Love, „The Beatles – Symfonicznie!”, Golden Life, Feel, Bajm. Na małej scenie na terenie „Olkówka” przy placu zabaw „Park Jurajski”. Blok występów w godz. 11.00-17.00 przygotowanych przez placówki przedszkolne, szkoły podstawowe, gimnazja oraz licea – pokazy wokalne, taneczne i występy chórów. Strefa rekreacyjna dla dzieci: Plac zabaw dla dzieci, dmuchańce, pokazy baniek mydlanych, malowanie buziek, ścianka wspinaczkowa, gigantyczne piłkarzyki. Na Dniach Ursynowa będzie można również zapoznać się z  projektami do budżetu partycypacyjnego na rok 2018 i porozmawiać z ich autorami, udać się na wycieczkę zabytkowym autobusem.

 Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo uczestników imprezy.

DZIEŃ JEDNOROŻCA 2017 – 11 CZERWCA 2017

11 czerwca (niedziela) na stadionie sportowym w Jednorożcu odbył się festyn z okazji Dnia Jednorożca.  Organizatorzy zadbali o wiele ciekawych atrakcji dla mieszkańców miasta. Członkowie Automobilklubu Polski wzięli udział w festynie „Dzień Jednorożca” jednym z celów uczestnictwa była promocja nadchodzącego 37 Rajdu Polskie Safari, którego trasa będzie przebiegać w pobliżu tej miejscowości. Poza tym mieszkańcy mogli uczestniczyć w szkoleniu z pierwszej pomocy, spróbować resuscytacji krążeniowo-oddechowej na fantomie. Akcja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców. Dodatkowo na scenie pojawiły się lokalne zespoły folklorystyczne, zespół Prymaki, Kristars oraz gwiazda wieczoru zespół Piękni i Młodzi.

 

Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo uczestników festynu.  

90- LECIE MIEJSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO „DOLCAN” ZĄBKI

8 czerwca mieliśmy ogromną przyjemność świętować 90-lecie Miejskiego Klubu Sportowego „Dolcan” Ząbki. Oficjalna część odbyła się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Ząbkach przy ul. Słowackiego 21. Z tej okazji Firma D.S. FOKUS otrzymała podziękowania za aktywne wsparcie działań służących rozwoju piłki nożnej.

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie oraz życzymy dalszej wieloletniej współpracy!!  

KONCERT JANA GARBARKA - XX-LECIE BIAŁOŁĘCKIEGO OŚRODKA KULTURY – 10 - 11 CZERWCA 2017

10 czerwca odbyło się dwudniowe świętowanie 20. urodzin BOK-u. Rozpoczęło się w sobotę przed budynkiem Białołęckiego Ośrodka Kultury przy van Gogha 1 od premierowego spektaklu „LOVE LAS. Bajka ekologiczna” – innowacyjnego projektu artystycznego, spektaklu familijnego. Spektakl zagwarantował publiczności dużo humoru, inteligentny tekst, zaskakujące puenty i fantastyczną zabawę dla całej rodziny. Również o 12:00, ale przed placówką Białołęckiego Ośrodka Kultury na Zielonej Białołęce, ul. Głębocka 66, odbyła się druga edycja WEGEŁĘKI – cieszącego się ogromną popularnością rodzinnego festiwalu poświęconego ekologii, weganizmowi i zdrowemu stylowi życia. Zwieńczeniem dwudniowych obchodów 20. urodzin BOK był koncert światowej sławy jazzmana JANA GARBARKA. W Parku Picassa. Muzykowi towarzyszył niemiecki klawiszowiec Rainer Brüninghaus, basista z Brazylii Yuri Daniel oraz hinduski mistrz perkusji Trilok Gurtu.

 

Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo uczestników imprezy. 

DNI MAREK 2017 – 9 – 11 CZERWCA 2017

W dniach 9,10 i 11 czerwca organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji z okazji 50-lecia Marek.  Pierwszego dnia odbył się m.in. koncert Alicji Węgorzewskiej, znanej śpiewaczki operowej, oraz uroczysta sesja Rady Miasta, na której zostały uhonorowane osoby szczególnie zasłużone w historii Marek. Drugiego dnia na stadionie miejskim przy Wspólnej 12 odbyły się (m.in. zawody rodzinne), a później – muzyka disco dance. Gwiazdą wieczoru był zespół Power Play. Gospodarzem niedzielnej uroczystości był Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, który przygotował koncerty (m.in. Poparzeni Kawą Trzy), pokazy, występy teatralne, a także zaprosił mieszkańców do wspólnego przygotowania muralu.

 

Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo mieszkańców miasta. 

PIKNIK Z OKAZJI JUBILEUSZU 50-LECIA FABRYKI MICHELIN – 10 CZERWCA 2017

10 czerwca (sobota) mieliśmy ogromną przyjemność zadbać o bezpieczeństwo pracowników firmy Michelin, która obchodziła swój jubileusz. Organizator zadbał o wiele atrakcji dla każdej grupy wiekowej, wiele niespodzianek oraz konkursów. Teren imprezy został podzielony na strefę cateringową, strefę aktywności (karuzele, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, trampoliny), strefę Michelin (scena, galerie, wystawy), strefę bezpieczeństwa oraz strefę eksperymentów edukacyjnych.

 


Firma D.S. FOKUS zadbała o bezpieczeństwo uczestników.